Już 10 kwietnia webinar Extreme Networks dla operatorów telekomunikacyjnych
6 kwietnia 2020
Niektórzy mówią o chmurze… a my ją wdrażamy!
28 kwietnia 2020
Pokaż wszystkie

Veracomp podąża w kierunku chmury ze specjalizacją serwisową PartnerWorks ExtremeCloud IQ

Inżynierowie Veracomp zdobyli kolejną specjalizację serwisową Extreme Networks – tym razem jest to PartnerWorks dla ExtremeCloud IQ. W ten sposób rozszerzamy pulę wsparcia serwisowego, z którego mogą korzystać partnerzy biznesowi, a także potwierdzamy najwyższe kompetencje naszych ekspertów.

Veracomp dynamicznie rozwija swoje możliwości w zakresie dostarczania rozwiązań chmurowych i wspierania partnerów w ich wdrażaniu. Niedawno urządzenia Extreme Networks z naszej dystrybucji zostały pomyślnie zainstalowane w ramach jednego z projektów ,,Przemysł w chmurze”. Wspólnie z partnerami pracujemy nad kolejnymi projektami tego typu i zdobywamy nową wiedzę o technologii cloud, by błyskawicznie odpowiadać na zapytania integratorów lub użytkowników.

Dowodem tego jest nie tylko specjalizacja serwisowa PartnerWorks ExtremeCloud IQ, ale także zaplanowane szkolenia online na temat zarządzania siecią w chmurze dzięki Extreme Networks. To zagadnienie przedstawimy już w piątek 24 kwietnia o godz. 13:00 na platformie webinarowej Veracomp. Paweł Jachimczyk, Product Manager Extreme Networks w Veracomp, opowie o rozwiązaniach, aspektach prawnych na których została oparta technologia cloud, produktach z nowego portfolio oraz sposobach wyceny.

Z naszej perspektywy, ExtremeCloud IQ jest w stanie zrewolucjonizować środowiska sieciowe wielu polskich firm. Zaawansowane opcje zarządzania sprawiają, że chmura zapewnia automatyzację kompleksowych operacji sieciowych, rozbudowane możliwości analityczne, prostotę skalowania i optymalizacji sieci, a także większe bezpieczeństwo.

Wkrótce ogłosimy nową promocję na rozwiązania chmurowe Extreme Networks – dzięki niej inwestycja w zarządzanie za pomocą chmury będzie jeszcze bardziej korzystna. Zachęcamy naszych Partnerów do kontaktu i wspólnych wdrożeń!